Миле Китич надига чашка от Слънчака

0

Сръбската звезда Миле Китич плажува и хапна вкусотии в хитово морско заведение в Слънчев бряг преди големия си юбилеен концерт във Варна в неделя вечер. По къси панталонки и синя тениска певецът се забавлява от сърце на родното Черноморие.

Миле обядва в компанията на един от най-добрите диджеи у нас – Цветан Рачев, който е резидент в клуб до самото заведение, където похапват с Китич. От снимки в социалните мрежи стана ясно, че сръбската звезда е избрал два вида риба от менюто, като едната в сьомга, а за гарнитура е заложил на картофки и салата. Изпълнителят е бил в завидно добро настроение, се вижда и от кадрите. Той обожава да идва у нас, а вече явно си има и любимо заведение на Слънчака. Припомняме ви, че миналата седмица репортер на „Телеграф“ засече там да обядва и гръцката легенда Никос Вертис.

Концертът на Миле Китич във Варна също мина повече от успешно. Той ще се срещне отново с българската публика, когато ще отбележи 40 години на сцена. На 20 септември 2023 г. в зала Арена София той обеща емоционално шоу с най-големите си хитове през всички тези години.

Оставете отговор

Вашият електронен адрес няма да бъде публикуван.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече

Политика на поверителност и бисквитки