ЯКО! Мис България Венцислава Тафкова се окъпа във вино! (ВИДЕО)

0

Мис България 2020 Венцислава Тафкова подмокри мрежата с кратко клипче, в което се разхлажда в летните жеги. И то как!

Ако до миналата година бяха нашумели предизвикателствата с ледена вода, то явно сега на мода е заливането с… вино. А крак провлачи именно Тафкова, която постна видео, в което се полива с добре охладено бяло вино по най-горещите точки.

И преди и други родни звезди да се запалят по това „винено предизвикателство“ и да започнат да се къпят в алкохол, ще уточним, че това е просто реклама. Видеото очевидно е част от мащабна рекламна кампания на популярна марка вино, в която миската взима дейно участие, съдейки по последните й сторита. И то доста успешно!

Облечена доста оскъдно в изрязан бански и прозрачно тюлено панталонче, Мис България очевидно е доста разгорещена. 40-градусовите жеги толкова я морят, че тя предпочита да се изкъпе в изстуденото вино, отколкото да го пие. Ето на това му се казва тотален въздържател!

Последователите й обаче не се въздържаха от реакции и заляха профила й в Инстаграм със сърчица и огнени емотикони! Едно е сигурно – никой не й се обиди, че прахосва виното! Разхищението определено си заслужаваше!

Оставете отговор

Вашият електронен адрес няма да бъде публикуван.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече

Политика на поверителност и бисквитки