Защо ли? Радина Червенова с торбички под очите!

0

Легендарната журналистка Радина Червенова, която от няколко месеца се изявява със своя рубрика в предаването „Преди обед” на Би Ти Ви, шашка зрителите с подпухнала визия. Бившата говорителка от „По света и у нас”, която от десетилетия е синоним на красота и грация, напоследък изумява с торбичи под очите, пише „Уикенд”.

Водещата на рубриката „Опасни връзки” нищи различни психологически проблеми, но най-вече се интересува по темите около изневерите, проблемните бракове, хормоналните напасвания, лъжите в отношенията и това колко важно е винаги да казваме истината.

Прототипът на монументалната статуя света София в центъра на София изглежда видимо уморена, макар и с перфектно направен телевизионен грим.

Радина е известна в гилдията като работохолик. От години тя е безрезервно отдадена на журналистическа дейност, винаги отворена към разговори, идеи и различни тв проекти. И докато едни отдават подпухнатостта й на недоспиване, други са на мнение, че причината е в любовта й към виното. Не е тайна, че водещата обожава питието на боговете и редовно дегустира различни сортове. Виното очевидно й помага да бори и ежедневния стрес.

Червенова има сериозен повод за наздравици. На 16 ноември дъщеря й от Коко Каменаров, с когото официално се разделиха това лято – Анастасия Каменарова, сключи граждански брак. Щастливата майка била изключително развълнувана от събитието и предпочитала да черпи щедро колеги и познати.

Години наред Радина беше звезда на централната емисия „По света и у нас”, но заради онкологично заболяване се наложи да слезе от ефир. Семейни приятели на Радина и Коко дори обвиниха неверния й съпруг за здравословните проблеми, които Червенова си докара от стрес. След лечението, тя върна усмивката си и стартира рубриката си „Опасни връзки” в предаването „Преди обед” по Би Ти Ви, но зрителите не спират да хулят психолозите, които кани.

Оставете отговор

Вашият електронен адрес няма да бъде публикуван.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече

Политика на поверителност и бисквитки