Чаровната водеща Ева Веселинова, която се раздели с шефката си Гала с гръм и трясък, наистина е бременна.
За това, че блондинката очаква първата си рожба, се заговори отдавна. До този момент всичко бе по-скоро слухове. Но истината се оказа точно такава – Ева е бременна, но не с едно, а с две бебета!
Щастливата вест разкри самата Веселинова. Пред камерите демонстрира и наедряващото коремче.
С огромно вълнение тя разказа, че съдбата за пореден път е била изключително щедра към нея. Защото когато няма, няма нищо. Но когато получи богатство, то е огромно – каквото е и в момента, защото в нея бия три сърца.
Живот на крайностите!, нарече пребиваването си на този свят Ева.
И сподели, че с нетърпение очаква появата на двете си рожби.
Относно това кой е бащата на децата й обаче тя остана безмълвна.
Докато беше по-активна на екран, към името й многократно се прикачваха любовни авантюри с богати, семейни, разведени и какви ли още не паралии.
Според водещата обаче истината е различна. Тя твърди, че има сериозна и щастлива връзка от почти две години. И с бъдещия татко очакват с нетърпение появата на плодовете на тяхната любов.