Юлиян Константинов: Зарязах жена си, не е толкова важно!

0

Оперният певец и панелист в „На кафе“ при Гала Юлиян Константинов най-сетне призна за развода със съпругата си Юлия. По време на предаването в случаен разговор той я нарече „бившата ми жена“, което провокира медиите да се поинтересуват около отношенията им.

В типичния си арогантен стил обаче той омаловажи раздялата, отсичайки: „Каквото съм казал, това е, не е особено важно“.

Думите му бяха отчетени като обидни и спрямо съпругата му, която освен майка на децата му е била и негов спътник и опора през 20-те години съвместно съжителство. „Не може да пренебрегваш брака си с лека ръка и да го определяш публично като „не особено важен“, възмутиха се зрители.

В кулоарите на Nova упорито се шушука, че Юлиян Константинов си има любовница от 2 години насам. Именно заради нея със съпругата си разделят, но не по желание на Юлия. Тя допоследно иска да съхранят брака си, но Юлиян си събрал багажа.

Оставете отговор

Вашият електронен адрес няма да бъде публикуван.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече

Политика на поверителност и бисквитки